UrodaZdrowie

Jak wygląda zabieg energetyczny Access Bars?

Access Bars wielu osobom kojarzy się zwykłym masażem. W istocie rzeczy jest to zabieg energetyczny, który w niesamowity sposób może wpłynąć na ludzkie ciało i umysł. Za pomocą tego zabiegu odblokowywane są bowiem miejsca przepływu energii, która jest odpowiedzialna za różne strefy. W ciele człowieka istnieją aż 32 takie punkty, po których odblokowaniu nasze ciało odzyskuje większą kreatywność, świadomość przestrzeń oraz wiele innych. W tym artykule postaramy się nieco bliżej przyjrzeć temu jak wygląda zabieg energetyczny Access Bars.

szkoła terapii czaszkowo krzyżowej

Na czym polega Access Bars?

Terapia Access Bars polega, najprościej mówiąc na lekkim dotykaniu 32 punktów, które znajdują się w obrębie ludzkiej głowy. W trakcie takiej terapii dochodzi do przechodzenia fal mózgowych z fazy Beta do fazy Alfa lub Theta. Dzięki temu dochodzi do rozładowania ładunków elektrycznych w umyśle. Ma to na celu uwolnienie ludzkiego umysłu z różnych problemów. Pozwala ona między innymi pozbyć się zbyt dużego samokrytycyzmu, strachu, żalu lub nawet depresji. Czesto wykorzystywana jest także do pracy nad pozbyciem się pewnych zachowań, które pochodzą jeszcze z okresu dzieciństwa pacjenta. Pozwala także pozbyć się pewnych schematów, emocji oraz przekonań, które ktoś wcześniej nam wpoił.

Terapia czaszkowo krzyżowa

Terapia czaszkowo krzyżowa jest alternatywną metodą dla terapii Acces Bars. Polega ona na delikatnej pracy i uciskaniu punktów w obrębie czaszki, ale również miednicy, klatki piersiowej, kości krzyżowej oraz przepony. Za sprawą tej terapii dochodzi do rozluźniania struktur łączno-tkankowych, które jeżeli są zbyt napięte, mogą wywoływać kłopoty somatyczne, emocjonalne i zdrowotne. Sama terapia jest bardzo szeroką procedurą, która może obejmować bardzo duże spektrum oddziaływania. Z tego względu tak ważny jest odpowiedni kurs terapii czaszkowo krzyżowej, przed przystąpieniem do wykonania tego rodzaju zabiegu. Celem terapii jest przywrócenie równowagi organizmu, co pozwala uwolnić powstrzymywany potencjał człowieka.

Co może zmienić terapia Access Bars?

Terapia Access Bars polega na wyzwalaniu energii, którą można później przełożyć na realizację celów, które wcześniej mogły wydać się nieosiągalne. Często ludzki umysł jest ograniczony przez pewne schematy lub emocje, a taka terapia pozwala się ich skutecznie pozbyć, co może odblokować nasz umysł. W wielu przypadkach terapia ta pomaga pacjentom w realizacji celów życiowych, które mogą być bardzo banalne, ale również skutecznie rozwiązuje pewne problemy wynikające z barier utartych w umyśle. Na szkolenie z Access Bars zapisać można się za pośrednictwem strony: https://natural-flow.pl/, gdzie swoje usługi przedstawia firma Natural Flow – Access Bars, Terapia Czaszkowo Krzyżowa, mieszcząca się przy ul. Kazimierza Porębskiego 9 w Gdańsku (Tel: 881600151). Akademia oferuje także wspomniany wcześniej kurs terapii czaszkowo krzyżowej oraz szkolenia Access Facelift.

Zalety Access Bars

Sesje Access Bars nie są mocnym obciążeniem dla ludzkiego organizmu, dlatego nie trzeba do realizacji takiej sesji używać skomplikowanych narzędzi. Dużą zaletą takiej terapii jest również jej niska cena. Efekty po takiej sesji są widoczne dość szybko, jednak tutaj dużą rolę odgrywa nastawienie pacjenta do całego procesu terapeutycznego.