MotoryzacjaNowości

Skup aut za gotówkę

Wiele osób nie ma pojęcia, co zrobić z pojazdem, który bezpowrotnie utracił swoją sprawność. W wielu przypadkach naprawa samochodu jest niemożliwa lub nieopłacalna. Pewne jest to, że nie ma sensu inwestować auto, którego wartość rynkowa jest bardzo niska. Dotyczy to przede wszystkim pojazdów po przebytych stłuczkach lub wypadkach. Rosnącym zainteresowaniem cieszy się skup samochodów powypadkowych. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną szybko i spranie pozbyć się posiadanego problemu. Minimum formalności zachęca do skorzystania z oferty.

Wycena pojazdu

Skup aut za gotówkę to również znakomita propozycja dla tych, którzy chcą sprzedać sprawny pojazd. Atutem jest brak konieczności szukania kupca „na własną rękę”. Nie trzeba tworzyć własnych ogłoszeń oraz ofert. Nie musimy rozmawiać z osobami zainteresowanymi zakupem, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu. Załatwienie formalności trwa zwykle krótką chwilę, a pieniądze wypłacane są tak szybko, jak to tylko możliwe. Pierwszym krokiem jest wycena auta, którą zajmuje się doświadczony rzeczoznawca. Trzeba jednak liczyć się z tym, że stawki są uśrednione, a więc wszystko zależy od tego, jak kształtuje się rynek.

Podpisanie umowy

W skupie aut używanych wszelkie formalności trwają kilkanaście minut. Wynika to z faktu, że klient nie musi zajmować się sprawami formalnymi. Nie trzeba obawiać się o potencjalne reklamacje, czy też próby zwrotu. Po sprzedaniu samochodu możemy zapomnieć o jego istnieniu, co przekłada się na poczucie spokoju i bezpieczeństwa.