Motoryzacja

Tankuj i oszczędzaj paliwo z kartą paliwową Moyl!

Ceny paliwa na światowych rynkach w ostatnim okresie znacznie poszły w górę. Oznacza, to, że drastycznie wzrosły koszty dla przedsiębiorców, którzy posiadają floty samochodowe. Muszą się oni liczyć ze wzrostem wydatków na paliwo i inne części do samochodów. Na szczęście z pomocą przychodzi karta paliwowa Moyl, która pozwala nieco zaoszczędzić właścicielom dużych flot samochodowych. W tym artykule bliżej przyjrzymy się temu, jakie korzyści płyną dla posiadaczy kart paliwowych Moyl.

Tankowanie przy uzyciu karty paliwowej Moyl

Najważniejsze informacje o kartach paliwowych

Karta flotowa, inaczej karta paliwowa to coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane przed przedsiębiorców, którzy muszą tankować swoje floty aut. Taka karta przypomina swoim wyglądem, zwykłą kartę bankową, jednak niesie zupełnie inne korzyści. Z rozwiązania tego mogą skutecznie korzystać zarówno duże firmy, ale również małe jak i średnie przedsiębiorstwa. Karta paliwowa pozwala taniej tankować paliwo i kupować inne akcesoria do samochodu, na konkretnych stacjach. Dodatkowo posiadacz karty paliwowej może bezgotówkowo płacić nie tylko za paliwo, ale również za myjnie, przejazdy drogami oraz serwisy samochodowe.

Karty paliwowe niosą za sobą również bardzo przydatne udogodnienia dla kierowcy i przedsiębiorstwa. Od teraz kierowcy nie muszą już czekać na wystawienie faktury przez pracowników stacji benzynowej. Wszystkie płatności są zbierane do jednej zbiorczej faktury, która wystawiana jest raz na miesiąc. Dodatkowo zarząd firmy może łatwo kontrolować wszelkie wydatki w specjalnym systemie do monitorowania kart paliwowych. Dzięki temu ograniczamy ryzyko wystąpienia oszustwa przez kierowcę. Widzimy wyraźnie, na co wydawane są pieniądze i kiedy. Można tym również sterować poprzez zablokowanie pewnych opcji płatniczych na karcie paliwowej. Karty paliwowe są najczęściej wydawane na samochód, jednak można również zdecydować się na kartę imienną.

Zalety płynące z posiadania karty paliwowej Moyl

Karta paliwowa Moyl pozwala zaoszczędzić każdemu przedsiębiorcy, który posiada nawet tylko jeden samochód. W przypadku większych flot samochodowych, oszczędności, jakie przyniesie karta paliwowa dla firmy, mogą być naprawdę spore. Z karta paliwową Moyl zaoszczędzisz nawet do 25 groszy na litrze paliwa. Zniżka na inne artykuły na stacjach benzynowych dla posiadaczy karty paliwowej Moyl może wynosić nawet 20%. Pozwoli ci to taniej zaopatrzyć swoją flotę w elementy eksploatacyjne takie jak np. płyn do spryskiwaczy, żarówki oraz wycieraczki.

Zintegrowany z kartą paliwową Moyl system pozwala sprawnie zarządzać wydatkami związanymi z flotami samochodów. Pozwala on sprawnie tworzyć raporty na temat wydatków. Dzięki temu unikniemy nieuczciwych, ze strony kierowców. Karta paliwowa to także sposób na ograniczenie papierów w firmie oraz kosztów księgowości. Dzięki zbiorczej fakturze nasi księgowi będą mogli sprawniej i szybciej pracować, co przyczyni się do obniżenia kosztów. Jeżeli wiec jesteś właścicielem firmy posiadającym flotę samochodową, nie zastanawiaj się dłużej i zamów swoją kartę paliwową Moyl.