KobietaŚlub i weseleUncategorized

Jak wybrać idealną biżuterię na rocznicę ślubu? Porady i inspiracje

Rocznica ślubu to wyjątkowy dzień w roku, który przypomina nam o jednej z najistotniejszych przysiąg, jaką składamy w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że większość z nas chce odpowiednio celebrować to święto poprzez ofiarowanie ukochanej osobie wyjątkowego i symbolicznego prezentu. Jednym z najczęściej wybieranych podarunków z okazji rocznicy ślubu jest biżuteria dopasowana do upodobań i typu urody drugiej połówki. Na jaką biżuterię postawić w dniu rocznicy ślubu? Jak wybrać idealny prezent dla ukochanej. Podpowiadamy.

Czym kierować się przy wyborze biżuterii na rocznicę ślubu?

Stojąc przed wyborem idealnej biżuterii na rocznicę ślubu wiele osób zastanawia się, jaki wyrób będzie najlepszy. Poszukując odpowiedzi na to pytanie, warto zapoznać się z artykułem https://lodzinscy.eu/blog/porady/rocznica-slubu-od-papieru-do-diamentu-bizuteryjne-symbole-malzenskich-celebracji, w którym dokładnie opisano symbolikę kolejnych jubileuszy.

Nie należy zapominać również o osobistych upodobaniach ukochanej oraz jej typie urody. Dobrze byłoby, gdyby wybrana przez nas biżuteria była możliwie jak najbardziej ponadczasowa, tak by nigdy nie wyszła z mody.

Jaką biżuterię wybrać na pierwszą rocznicę ślubu?

Pierwsza rocznica ślubu to wyjątkowa uroczystość i pierwsza możliwość na celebrację zawarcia związku małżeńskiego. Wybierając podarunek z okazji papierowej rocznicy ślub warto postawić na klasyczne i ponadczasowe złoto.

Biżuteria z tego szlachetnego kruszcu to prezent, który przez wiele lat nie wyjdzie z mody i będzie przypominał na o sile łączącego nas uczucia. Szczególnie pięknie będą prezentować się delikatne kolczyki ze złota lub bransoletka o ulubionym splocie.

Czy złoto jest najlepszym wyborem na biżuterię rocznicową?

Jaki prezent wybrać na kolejne rocznice ślubu?

Kolejne rocznice ślubu to równie istotne wydarzenia, które utwierdzają nas o sile łączącej nas miłości oraz o trafności wyboru osoby, z którą spędzamy kolejne lata naszego życia. Z tego powodu warto odpowiednio uhonorować dzień rocznicy ślubu i podarować ukochanej biżuterię wyrażającą szacunek, przywiązanie i dozgonną miłość.

Ciekawym pomysłem będzie ofiarowanie ukochanej złotej bransoletki z możliwością dokupowania tematycznych zawieszek. Będzie to wyjątkowo symboliczny i osobisty prezent, który doceni każda kobieta.

Jaką biżuterię podarować na 25 i 50 rocznicę ślubu?

Świętowanie 25 rocznicy ślubu to ogromny wyczyn i symbol siły, jaka tkwi w łączącym nas uczuciu. Wybierając biżuterię na prezent z okazji takiej uroczystości, warto postawić na wyroby z onyksem, czyli kamieniem, który jest symbolem siły, odwagi i wytrwałości.

Onyks nazywany jest również kamieniem mądrości, który pomaga panować nad własnym losem. Z kolei idealnym prezentem na 50 rocznicę ślubu, nazywaną również złotą będzie bogato zdobiona złota biżuteria z kamieniami szlachetnymi, takimi jak diamenty. Taki podarunek na pewno podkreśli rangę tego wydarzenia oraz upamiętni pół wieku spędzone razem.

Jeden komentarz do “Jak wybrać idealną biżuterię na rocznicę ślubu? Porady i inspiracje

  • Niezależnie od tego, na którą rocznicę ślubu szukasz prezentu, może Ci w tym pomóc jubiler Łodzińscy! Byłam ostatnio w salonie tej firmy i absolutnie każdy znajdzie tam na pewno coś dla siebie ❤️ Jeśli jesteś łowcą okazji, to świetnie się składa, bo właśnie trwa wyprzedaż biżuterii z okazji likwidacji salonu w CH Serenada! Rabat na biżuterię to aż 30%! Więcej o ofercie możecie przeczytać tutaj: https://lodzinscy.eu/. Aż szkoda nie skorzystać z takiej okazji 😍

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *