Dom

Top 5 sklepów z oknami i drzwiami w Bochni

Okna i drzwi należą do najważniejszych elementów stolarki budowlanej. Wybierając je, warto sięgnąć po produkty, oferowane przez firmy, które nie tylko dysponują szerokim i różnorodnym asortymentem, lecz również zapewniają fachowe doradztwo. Poniżej prezentujemy ranking takich właśnie podmiotów, działających na terenie Bochni i okolic.

1. Op Invest — Okna Drzwi Rolety Bramy

Firma Op Invest jest jednym z największych dostawców stolarki budowlanej w okolicach Bochni. Na stronie firmy możemy znaleźć ofertę, która jest niezwykle szeroka i obejmuje między innymi okna drewniane, PCV i aluminiowe oraz drzwi różnych typów.

Na dodatek w firmie tej można nabyć bramy garażowe oraz rolety, markizy i parapety. Tak kompleksowa oferta, połączona z wysokimi kwalifikacjami doradców oraz monterów, sprawia, że Op Invest jest niekwestionowanym liderem lokalnego rynku.

Op Invest — Okna Drzwi Rolety Bramy
ul. Brzeska 47A
32-700 Bochnia
Tel.: 723 600 100
https://oknabochnia.pl/

OP Invest — regionalny Bocheński dystrybutor markowych okien, bram oraz drzwi

2. PAGEN Bochnia Okna |Drzwi | Rolety |Bramy

O ile Op Invest współpracuje z wieloma renomowanymi dostawcami, o tyle PAGEN jest salonem firmowym jednego tylko przedsiębiorstwa. Firma ta ma w swojej ofercie okna, drzwi, rolety i bramy garażowe, jednak dostępny w niej asortyment nie obejmuje np. stolarki drewnianej.

Niewątpliwym atutem firmy PAGEN jest fachowe doradztwo, zapewniane każdemu klientowi. Przedsiębiorstwo to chwali się również swoją odpowiedzialnością społeczną (współpracuje m.in. z UNICEF).

PAGEN Bochnia Okna I Drzwi I Rolety | Bramy
ul. Trudna 46
32-700 Bochnia
Tel.: 146 118 030

PAGEN Bochnia Okna - Specjaliści od rolet i okien

3. Oknolux Bochnia Centrum Stolarki Budowlanej

Oknolux to przedsiębiorstwo, przykładające większą wagę do usług niż do handlu — w jego ofercie, oprócz montażu drzwi i okien (również dachowych), znajdziemy m.in. naprawę i regenerację stolarki budowlanej różnego typu, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz demontaż starych elementów wyposażenia.

Firma współpracuje z szerokim gronem dostawców, a jej pracownicy cieszą się opinią świetnych fachowców. Ciekawostką jest fakt, że w przedsiębiorstwie tym można kupić — oprócz stolarki otworowej — karnisze elektryczne oraz firany.

Oknolux Bochnia Centrum Stolarki Budowlanej
ul. Proszowska 1
32-700 Bochnia
Tel.: 146 122 556

OKNOLUX CENTRUM STOLARKI BUDOWLANEJ - mistrzowskie drzwi i okna


4. Okna i Drzwi AMAR- Vetrex

Firma Amar zajmuje się sprzedażą okien, drzwi oraz innych elementów stolarki budowlanej. Współpracuje ona z wieloma dostawcami, jednak najważniejszą rolę odgrywa wśród nich przedsiębiorstwo VETREX. Oprócz samej stolarki można zamówić tu również usługę jej montażu.

Firma znana jest z wysokich kwalifikacji personelu oraz profesjonalizmu, a stosunkowo szeroka gama oferowanych przez nią produktów pozwala na wybór przez klienta rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych preferencji.

Okna i Drzwi AMAR Vetrex
ul. Partyzantów 7
32-700 Bochnia
Tel.: 143 000 189

AMAR - Vetrex - Eksperci od drzwi i okien

5. PLASTBUD Bochnia | Okna | Drzwi | Rolety | Bramy garażowe

Plastbud, w odróżnieniu od większości prezentowanych w naszym zestawieniu dostawców, jest producentem stolarki. W jego ofercie można znaleźć — oprócz okien i drzwi – m.in. żaluzje, rolety, moskitiery i bramy garażowe własnej produkcji oraz artykuły budowlane i wykończeniowe dostawców zewnętrznych. Firma posiada rozbudowany dział handlowy i stawia na kompleksową obsługę klienta.

PLASTBUD Bochnia | Okna | Drzwi | Rolety | Bramy garażowe |
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 12
32-700 Bochnia
Tel.: 146 118 556

PLASTBUD Bochnia — innowacyjne rozwiązania w oknach i drzwiach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *